O firmie

Witamy Cię na naszych stronach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Dla naszych klientów oferujemy szeroki wybór asortymentowy wyrobów z białego cementu. Indywidualne zlecenia mogą być realizowane również z użyciem cementu szarego. Oferowane przez nas wyroby wykonywane są z wysokiej klasy wibrowanego betonu odpornego na warunki atmosferyczne.

Standardowym sposobem wykończenia jest tzw. antyk - figury są patynowane specjalnymi farbami w szarym odcieniu, dla podkreślenia rys i kształtów figury. Opcjonalnie wykonujemy wykończenie tzw. OCKER - dające odcień ceglany, do uzyskania tego efektu używamy patyny sporządzanej wg. naszej oryginalnej receptury.

Jesteśmy w stanie spełnić wymagania każdego klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką dostawę towaru oraz doradztwo wykwalifikowanych pracowników.

Towar wysyłamy na europaletach, zabezpieczamy go styropianem i piankami oraz zabezpieczamy zewnętrznie grubą folią termokurczliwą. Dodatkowo duże elementy spinamy do palety taśmą bindową w celu zapobiegnięcia przesuwania się figur podczas transportu. Korzystamy z usług firm kurierskich, które szybko i sprawnie dostarczą Państwu zamówiony towar.

Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę klienta oraz szybką realizacje zamówień. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy